Sale!
,

Jeep Safari Akamas

Original price was: 60,00 €.Current price is: 54,00 €.

Odkryj różnorodne krajobrazy, przemierzając ten urzekający region, uzyskując dostęp do ukrytych klejnotów dostępnych tylko dla pojazdów 4×4. Nasza przygoda zabierze nas do obszaru jaskiń morskich w Peyia w Pafos, skąd roztaczają się urzekające widoki wzdłuż wybrzeża.

Wybrzeże zatoki Lara: podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki, a następnie pływaj (od kwietnia do października), gdzie woda jest zawsze spokojna, a morze ma rzadki odcień akwamaryny, lub zrelaksuj się i napij się kawy lub drinka w pobliskiej kawiarni na plaży.

Ta całodniowa przygoda obejmuje kilka odcinków jazdy „off-road”. Kurz i nierówności są częścią tego procesu.

Categories: ,

Opis
Poczuj dreszczyk emocji podczas naszego safari jeepami, rozpoczynającego się w Pafos i wijącego się wzdłuż oszałamiającego zachodniego wybrzeża Cypru, prezentując zapierające dech w piersiach widoki i sceny. Wyrusz w podróż przez dziewiczą przyrodę półwyspu Akamas, rezerwatu przyrody o niezwykłej urodzie. Wycieczka rozpoczyna się i kończy w Twoim hotelu w rejonie Pafos, odbiór około 08:30 i powrót około 16:00.

Zanurz się w wspaniałości wąwozu Avakas, z jego bogatą lokalną florą i fauną. Nasza trasa zaprowadzi nas także do Muzeum Żółwi, gdzie można zdobyć wnikliwą wiedzę na temat tych wyjątkowych stworzeń. W czerwcu i wrześniu możesz nawet być świadkiem udanych lęgów na chronionej plaży żółwi w Akamas.

Przejedź się przez hipnotyzujące krajobrazy półwyspu Akamas podczas naszego safari jeepami i zobacz niezrównane naturalne piękno, jakie ma do zaoferowania Cypr. Rozkoszuj się przepysznym tradycyjnym daniem i spróbuj lokalnego wina podczas przerwy na lunch w uroczej tawernie (nie wliczone w cenę wycieczki).

Zanurz się w mitologii greckiej, odwiedzając legendarne Łaźnie Afrodyty, w których podobno kąpała się bogini miłości i piękna. Po drodze dostrzeżesz charakterystyczne cypryjskie wioski Arodes i Latchi.

Pozwól, aby nasza wycieczka na półwysep Akamas poprowadziła Cię w niezapomnianą jednodniową wycieczkę, podczas której zobaczysz najważniejsze atrakcje tego niezwykłego regionu.

Szczegóły:

Wąwóz Avakas: Być może najbardziej imponujący cud natury Cypru, ten głęboki kanion słynie z stromych ścian wapienia, które wąsko łączą się, tworząc naturalny tunel. Aby zobaczyć najlepsze fragmenty Wąwozu, wymagany jest niezbyt forsowny spacer, trwający w sumie 30-40 minut. Niektóre odcinki są nasłonecznione, ale przeważnie idziemy w cieniu po czasami śliskich głazach. Zalecane jest porządne obuwie.

Lara i projekt ochrony żółwi: Odwiedzamy jedną z najważniejszych (i dziewiczych) plaż w całym basenie Morza Śródziemnego, plażę Lara, gdzie od trzech dekad cypryjski projekt ochrony żółwi ratuje zagrożone wyginięciem żółwie morskie przed wyginięciem. Poznaj sekrety tych wrażliwych i zachwycających stworzeń morskich, prowadząc Cię przez wystawy przyrodnicze na plaży. (Uwaga: sezon lęgowy żółwi przypada na czerwiec-sierpień; gniazda wylęgają się do początków października.)

Ważne:

Pamiętaj o spakowaniu aparatu i kremu z filtrem przeciwsłonecznym
Dress code: Swobodne, wygodne buty
Wszystkie podane godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie
Trasy wycieczek mogą ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych
Nie nadaje się dla kobiet w ciąży

Ograniczenia
Dorośli: +12 lat
Dziecko: od 3 do 11 lat
Niemowlę: maksymalnie 2 lata
Jeepem nie można przewozić wózków inwalidzkich, spacerowych ani fotelików samochodowych
Ze względów bezpieczeństwa nie polecamy tej wycieczki osobom niepełnosprawnym
Aby odwiedzić klasztor, wymagany jest odpowiedni ubiór. Odzież bez rękawów, szorty i krótkie spódniczki są zabronione?
Wszystkie podane godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie
Trasy wycieczek mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe
Nie nadaje się dla kobiet w ciąży

Duration

2 hours

Languages

Polish

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jeep Safari Akamas”
Scroll to Top